Edzések

Edzés neve, helyszín Edzés időpont Instruktor
StrongFirst - Kettlebell felnőtt csoport kezdőknek és haladóknak
Balzac Barbell Club
H:19:00-től 20:00-ig
Sze:19:00-től 20:00-ig
Szabolcs Cserey
StrongFirst - Kettlebell felnőtt vegyes csoport kezdőknek
1152 Budapest, Kiss Ernő u. 19. Titan Bázis
K:18.00-18.45
Cs:18.00-18.45
Egyházi Böbe
StrongFirst - Kettlebell felnőtt vegyes csoport haladóknak
1152 Budapest, Kiss Ernő u. 19. Titan Bázis
H:18.00-18.45 és 19.00-19-45
K:17.00-17.45 és 18.00-18.45 és 19.00-19-45
Sze:18.00-18.45 és 19.00-19-45
Cs:17.00-17.45 és 18.00-18.45 és 19.00-19-45
P:18.00-18.45 és 19.00-19-45
Egyházi Böbe
StrongFirst - Kettlebell felnőtt csoport kezdőknek és haladóknak
Őr utca 1.Testkultúra Műhely - 1084 Budapest
K:07:00-08:00
Cs:07:00-08:00
Bedey Magdolna
StrongFirst - Kettlebell felnőtt csoport kezdőknek
KMO Mozgásműhely - 1191 Budapest
H:17:30-18:30
Sze:17:30-18:30
Lantos Judit
StrongFirst - Kettlebell felnőtt csoport kezdőknek
Királyerdei Műv. Ház - 1213 Budapest
K:18:00-19:00
Cs:18:00-19:00
Áron Papp
KettlebellStrongFirst - Kettlebell felnőtt csoport kezdőknek
Kettlebell Csepel - 1213 Budapest
K:18:00-19:00
Cs:18:00-19:00
Áron Papp
StrongFirst - Kettlebell felnőtt csoport kezdőknek
Kettlebell Csepel - 1213 Budapest
K:21:00-22:00
Cs:21:00-22:00
Áron Papp
StrongFirst - Kettlebell felnőtt csoport kezdőknek
Királyerdei Műv. Ház - 1213 Budapest
K:18:00.tól 19:00-ig
Cs:18:00.tól 19:00-ig
Áron Papp
StrongFirst - Kettlebell csoport kezdőknek
Kettlebell Csepel - 1213 Budapest
H:19:00-20:00
Sze:19:00-20:00
Áron Papp
StrongFirst - KettlebellTotal Hybrid Training csoport kezdőknek és haladóknak
360Gym Zugló - 1149 Budapest
H:17:00-18:00
Sze:17:00-18:00
Rigó Anita
StrongFirst - KettlebellTotal Hybrid Training csoport
360Gym Zugló - 1149 Budapest
K:08:15-09:15
Cs:08:15-09:15
Ráduly Csaba
StrongFirst - KettlebellTotal Hybrid Training csoport kezdőknek és haladóknak
360Gym Zugló - 1149 Budapest
H:17:00-18:00
Sze:17:00-18:00
Ráduly Csaba
StrongFirst - Kettlebell felnőtt csoport kezdőknek
Iron Angels Gym - 3530 Miskolc
H:20:00-20:50
Sze:20:00-20:50
Cserhalmi Eszter
StrongFirst - Kettlebell felnőtt csoport kezdőknek és haladóknak
ErőMester - 1092 Budapest
K:07:30-08:30
Cs:07:30-08:30
Garas Gusztáv
StrongFirst - Kettlebell felnőtt csoport kezdőknek
Titan Kettlebell Klub - 1152 Budapest
K:07:00-07:45
Cs:07:00-07:45
Mátyás András
StrongFirst - Kettlebell felnőtt csoport kezdőknek
Titan Kettlebell Klub - 1152 Budapest
H:18:00-18:45
Sze:18:00-18:45
Mátyás András
StrongFirst - Kettlebell felnőtt csoport kezdőknek
Thor Gym - 1144 Budapest
H:20:00-21:00
Asztalos Eszter
StrongFirst - Kettlebell csoport
Beast Company - Black Crow Gym - 1134 Budapest
H:18:00-19:00
Sze:18:00-19:00
Dudevszky Gábor
StrongFirst - Kettlebell csoport
Beast Company - Black Crow Gym - 1134 Budapest
H:11:00-12:00
Sze:11:00-12:00
Dudevszky Gábor
StrongFirst - Kettlebell csoport
Beast Company - Black Crow Gym - 1134 Budapest
H:07:00-08:00
Sze:07:00-08:00
P:07:00-08:00
Dudevszky Gábor
StrongFirst - Kettlebell csoport
Beast Company - Black Crow Gym - 1134 Budapest
H:17:00-18:00
Sze:17:00-18:00
Dudevszky Gábor
StrongFirst - Kettlebell csoport
Aktív Sport Farm - 1172 Budapest
K:19:00-20:00
Cs:19:00-20:00
Dudevszky Gábor
StrongFirst - Kettlebell csoport kezdőknek és haladóknak
ForFit SE Funk. Sportcent. - 3300 Eger
Szivós Gábor
StrongFirst - Kettlebell csoport kezdőknek és haladóknak
ForFit SE Funk. Sportcent. - 3300 Eger
H:20.00-21.00
Sze:17.00-18.00
P:17.00-18.00
Szivós Gábor
StrongFirst - Kettlebell csoport kezdőknek és haladóknak
BS Edzőterem - 3100 Salgótarján
H:18.30-19.30
Cs:18.30-19.30
Szilágyi Tamás
StrongFirst - Kettlebell csoport kezdőknek és haladóknak
Gladiator Dock - 3200 Gyöngyös
H:18.45-19.35
Sze:18.45-19.35
Aladi László
StrongFirst - Kettlebell csoport
Victory Dojo - 1077 Budapest
Sze:07:00-08:00
P:07:00-08:00
Bálint Armand
StrongFirst - Kettlebell csoport
Vasimádó Kettlebell - 1115 Budapest
K:19:00-20:00
Cs:19:00-20:00
Kovács Zsigmond
StrongFirst - Kettlebell csoport
Red Wolf Gym - 1148 Budapest
K:19:00-20:00
Cs:19:00-20:00
Szabó Gábor